MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ!
791 660 619 lub 608 508 006

MEDYCYNA ESTETYCZNA W RADOMIU

podaruj sobie odrobinę piękna

Masz pytanie? Napisz

Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:

Email:

W sprawie:

Wiadomość:

Lipoliza iniekcyjna


Lipoliza iniekcyjna - jest to metoda służąca do likwidacji tkanki tłuszczowej, która nie poddaje się konwencjonalnym sposobom jej redukcji (dieta, ćwiczenia). Metoda lipolizy iniekcyjnej stanowi dziś doskonałą alternatywę dla tych wszystkich, którzy z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej odczuwają dyskomfort, a mimo to z różnych przyczyn, także ekonomicznych nie chcą zdecydować się na zabieg chirurgiczny jakim jest odsysanie tłuszczu (liposukcja).


Przebieg i efekt zabiegu

Zabieg polega na podaniu do tkanki tłuszczowej roztworu fosfatydylocholiny (LIPOSTABIL), która ma działanie lipolityczne na tkanki. Przed zabiegiem nie są wymagane żadne specjalne przygotowania w domu.

Strefa z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej poddawana jest serii zastrzyków niezwykle cienką igła. Zazwyczaj, aby osiągnąć zadawalający efekt, zabieg trzeba powtórzyć 2-4 razy (czasami nawet do 6), a między nimi należy zachować odstępy 2-3-tygodniowe. Najlepsze efekty daje seria zabiegów, chociaż korzystne zmiany widoczne są już, u wielu osób, po pierwszym zabiegu.

Na ogół jest to utrata od dwóch do pięciu centymetrów w obwodzie, w miejscu, w którym zastosowano preparat. Zabieg jest prawie bezbolesny. Preparat stosowany w trakcie zbiegu zawiera środek znieczulający (lignokainę).

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ KONSULTACJI

Zadzwoń: 791 660 619